Main product image
TH-42AF1-SST DISCONTINUED
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

42 inç, 500 cd/m², 7/24 Çalışma

ShadowSense(TM) teknolojisini kullanan, 10 noktalı çoklu dokunmatik interaktif ekran

Dokunmatik teknoloji ortam ışığından etkilenmez ve parlak ortamlarda bile çok iyi çalışır.

1 GHz dört çekirdekli CPU, 1 GB bellek ve 8 GB dahili depolama alanına sahip yüksek performanslı SoC (Çip Üzerinde Sistem).

Basit kurulum ve kolay kullanım. Harici cihazlara ve kablolara gerek yoktur.

Güvenilir, son derece hassas interaktif ekran. Hassas ve sağlam ShadowSense Touch teknolojisini tek başına SoC çözümüyle ve Android tabanlı OpenPort PLATFORM ile birleştirir. İnteraktif POS ve yol bulma tabelaları için idealdir.

  TH-55AF1-SST TH-49AF1-SST TH-42AF1-SST
Ekran Boyutu 55 inç (1387 mm) 49 inç (1232 mm) 42 inç (1064 mm)
Parlaklık 500 cd/m² 500 cd/m² 500 cd/m²
LCD Panel IPS/ E-Led IPS/ E-Led IPS/ E-Led

 

  • Yüksek dokunma hassasiyeti
  • Hızlı yanıt süresi
  • Sağlam ve güvenilir
  • Kolay kullanım
  • Kolay yönetim için OpenPort PLATFORM 

 

Son derece hassas ve hızlı tepki süresine sahip

AF1-SST serisi interaktif ekranlar, yüksek dokunma hassasiyeti ve hızlı yanıt süresi sağlamak için ShadowSense™ teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, bir nesnenin gölgesini algılayarak tam konumunu hesaplamak için sensörlerden yararlanır. Ekranlar parmak ucu, stylus kalem veya silgi gibi giriş cihazlarını otomatik algılayarak bunlar arasında geçiş yapabilir ve yanlışlıkla dokunmaları da algılayarak yok sayabilir.

Dahili güvenilirlik  

Hem donanım hem de yazılım, güvenilirlik için üretilmiştir. Bu nedenle bu ekranlar, halka açık alanlarda tabela ve bilgi gösterimi için son derece idealdir. 4 mm kalınlığında güçlendirilmiş güvenlik camından yapılan bu dokunmatik ekranlar, sensörleri engelleyen toza ve nesnelere karşı son derece dayanıklıdır. Ekranlar ayrıca 7/24 çalışmak üzere tasarlanmış olup, anormal bir durum tespit edildiğinde sizi bilgilendiren erken uyarı yazılımı seçeneğine sahiptir.

Sezgisel ve kullanıcı dostu

AF1-SST serisi, kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hassas dokunmatik ekran teknolojisi, parlak ortamlarda bile gayet düzgün çalışır. Buna ek olarak 500 cd/m² parlaklığa sahip geniş açılı IPS panel, ekranların kolayca okunmasını sağlıyor. Dayanıklı cam da pürüzsüz, üzerine kolayca yazılıp çizilebilen, yansıma engelleyici bir yüzey sunuyor.

 

Esnek boyutlar

Dokunmatik ekranlar üç farklı boyutta sunulmaktadır: 42”, 49” ve 55”. Dikey veya yatay olarak monte edilebilen ekranlar, self servis kiosklar ve POS ekranlar oluşturma esnekliği sağlıyor.

OpenPort PLATFORM ile basitleştirilmiş kullanım

AF1-SST serisindeki tüm ürünlerde, dahili SoC (Çip Üzerinde Sistem) içeren, Android tabanlı tescilli işletim sistemimiz olan OpenPort PLATFORM kullanıldığı için ekranlarla birlikte harici bir bilgisayar kullanmaya gerek kalmaz.  Ekranın kendisine dokunarak içeriği yönetmenize olanak sağlayan dokunmatik gezinme özelliği sayesinde, klavye veya fareye de ihtiyaç duyulmaz. OpenPort PLATFORM, giderek artan sayıda tabela CMS uygulamalarını çalıştıran dahili medya oynatıcı gibi birçok özelliğe sahiptir. Bu da ekranların kolayca kurulmasını ve yönetilmesini sağlar. 

Kolay kurulum ve yönetim

OpenPort PLATFORM sayesinde, bu ekranlar Wi-Fi bağlantısına hazırdır. Bu, ekranların İnternete bağlanmasını kolaylaştırmanın yanı sıra, ekranları ağ kablolarının ulaşamayacağı yerlerde kullanmanızı ve CMS uygulamanız veya Panasonic'in Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı aracılığıyla uzaktan yönetmenizi sağlar. Buluta bağlı oldukları için ekranlara güncelleme yüklemek ve ekranları yönetmek kolaydır. Bu da maliyetleri düşürebilir.

DAHA FAZLA GÖSTER

Teknoloji

Click an icon to find out more about the technology used

Interactive Logo PNG   LED Logo PNG Open Port PLATFORM White Logo PNG 500cdm2PNG IPS LogoPNG 247 Operation Logo PNG Protective Glass Logo JPEG   Multi Touch Logo PNG   Anti Glare Haze10
Marketing
Spec Sheets
Ürün
Image Data

Service and Support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no other services available.

Specifications

Specification documents
Brightness 500 cd/m2
Contrast Ratio 1300:1
Aspect Ratio 16:9
Response Time 8 ms (GtoG)
Effective Display Area (W x H) 984 x 574 mm
Number of Pixels (H x V) 1920 x 1080 pixels
Panel Type LCD IPS Panel/LED
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) 178°/178°(CR≧10)
Dynamic Contrast 50000:1
Weight Approx. 33,5 kg
Power Consumption 160W
Power Requirements 110-127/220-240 V AC,50/60 Hz
Operating Environment Temperature : 0℃ to 40℃(32℉ to 104℉)/Humidity: 20-80% (non-condensation)
Power Off Condition Approx.0.3W (TBD)
Bezel Width 48mm
Dimensions (W x H x D) 1032 x 622 x 90mm (with handle)
Standby Condition Approx.0.5W (TBD)
Wall-Hanging Pitch VESA Compliant 400 x 400 mm(15.8" x 15.8")
Screen Size 42-inch (1064 mm)
Dimensions (W x H x D) Excluding Handle Part 1032 x 622 x 76mm
Panel Surface Treatment Anti-Glare
Haze 10%