Current language: Türkçe
LED ışığı aracılığıyla dijital içeriği akıllı telefonlara gönderin. İşaret ve eğlence uygulamaları için idealdir
TH-42SF1H DISCONTINUED
LED ışığı aracılığıyla dijital içeriği akıllı telefonlara gönderin. Dijital görüntü ve eğlence ortamlarında kullanım için idealdir. 42 inç LCD IPS Panel, 500 cd/m2, 7/24 çalışma, portre modunda görüntüleme.
Main product image
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

42 inç, 700 cd/m2, 6,3 mm çerçeve kalınlığı

Bir uygulama aracılığıyla akıllı telefonlara dijital bilgi göndermeye olanak tanıyan dahili LinkRay aktarma fonksiyonu

Yüksek parlaklık ve güvenilirlik, son derece dayanıklı panelle birlikte 7/24 sürekli çalışma olanağı sağlar

Sistem genişletilebilirliği: USB medya oynatıcı ve DIGITAL LINK fonksiyonları kolay kurulum ve düşük sistem maliyeti sağlar

Optimum görüntü ayarlama için yüksek performanslı görüntü işleme motoru

LinkRay teknolojisine sahip yüksek parlaklıklı ekran. LED ışığı aracılığıyla dijital içeriği akıllı telefonlara gönderin. Dijital görüntü ve eğlence ortamlarında kullanım için idealdir.

  TH-55SF1H TH-49SF1H TH-42SF1H
Ekran boyutu 55 inç (1387 mm) 49 inç (1232 mm) 42 inç (1064 mm)
Parlaklık 700 cd/m² 700 cd/m² 700 cd/m²
LCD panel IPS/ E-Led IPS/ E-Led IPS/ E-Led
 • 42 inç, 700 cd/m2, 6,3 mm çerçeve genişliği
 • Uygulama kullanarak akıllı telefonlara dijital bilgi gönderilmesine olanak tanıyan yerleşik LinkRay™ aktarma fonksiyonu
 • Yüksek parlaklık ve güvenilirlik, son derece dayanıklı panelle birlikte 7/24 sürekli çalışma olanağı sağlar
 • Optimum görüntü ayarlama için yüksek performanslı görüntü işleme motoru
 • Sistem genişletilebilirliği: USB medya oynatıcısı ve DIGITAL LINK fonksiyonları kolay kurulum ve düşük sistem maliyeti sağlar

 

Akıllı telefonlara dijital bilgi gönderilmesine olanak tanıyan yerleşik LinkRay aktarma fonksiyonu

Panasonic, yüksek hızlı arka plan ışığı kontrol teknolojisi geliştirdi. Kullanıcılar bu benzersiz teknoloji sayesinde, ekranın yaydığı ışık ve bir mobil uygulama ile dijital içerik aktarabiliyor.
Ekrandan iletilen ID sinyalleri, akıllı telefon* tarafından okunarak kullanıcının trafik bilgileri veya pazarlama içerikleri gibi interaktif ve özelleştirilmiş bilgileri anında görüntülemesini sağlıyor. Görüntülenen içerik akıllı telefon kullanıcısının kendi dilinde de gönderilebiliyor.

Böylece kullanıcılar basit, hızlı, sezgisel ve etkili bir deneyim aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde içerik alabiliyor.

*Panasonic, iOS/Android™ için ücretsiz ve özel bir LinkRay Solution uygulaması sunmaktadır. Panasonic ayrıca üçüncü taraf uygulama geliştiricileriyle işbirliği sağlamak amacıyla SDK (Yazılım Geliştirme Seti) sunmaktadır.

 

LinkRay Avantajları

LinkRay Uyumlu USB Medya Oynatıcı ile basit işaret uygulamaları

SF1H serisinde USB medya oynatıcısı mevcuttur. Böylece, USB aracılığıyla görüntülenmesi için sadece istenen içeriği (sabit görüntüler veya videolar) girişe ekleyerek, set üstü kutuya ihtiyaç duymadan işaret işlemleri kolay hale getirilmiş olur.
Ayrıca USB bellekteki içerik, interaktif işaret sistemi yapılandırmak için LinkRay ID sinyalleriyle* birlikte artık kullanılabiliyor. 

*LinkRay sistemini yapılandırmak amacıyla, Light ID lisansı için Panasonic ile ayrı bir sözleşme yapılması gerekir. 

 

. Ekranda görüntülenen içerik, akıllı telefona gönderilen çeşitli dijital bilgilerle ilişkilendirilebilir

Ekranda gösterilen her içerik için birden çok Light ID ayrı ayrı içeriklerle eşleştirilebilir. Bu, tek bir ekrana daha fazla bilgi gönderilmesini sağlar.

. Tek başına çalışan tür

Üretilen oynatma listeleri USB bellekte depolanır. Bellek cihazı ekrana takıldığında içerik otomatik olarak oynatılır.

. Kolay oynatma listesi oluşturma

Oynatma listesi, ücretsiz Çoklu İzleme & Kontrol Yazılımı kullanılarak kolayca oluşturulabilir. Oynatma listesi USB bellek cihazında depolanır ve ekran ünitesine (tek başına çalışan tür) takılır. Oynatma listesi ayrıca belirtilen, LAN bağlantısına sahip bir ağdaki belirli sayıda ekrana gönderilebilir ve kolayca yeniden yazılabilir (çoklu cihaza gönderme türü).

Yazılımı web sitemizden indirin

. Çoklu cihaza gönderme türü (Intranet)

İçerik, tek bir PC'den belirli bir ağdaki çok sayıda ekrana gönderilir. Çoklu İzleme & Kontrol Yazılımı kurulduktan sonra, USB belleğin içeriğini LAN üzerinden uzaktan değiştirmek mümkündür. Böylece, ekrana kolayca erişim mümkün olmasa da içerik değiştirilebilir. Sorunsuz ve kolay operasyon için veriler programlı olarak gönderilebilir.

•Senkronize oynatma mümkün değildir.

 

Şık tasarım ve yüksek görüş netliği

IPS Paneli, geniş görüntüleme açısı ve minimum renk dalgalanması

Ekrana sağ veya sol açılardan bakıldığında, VA panellere göre renklerde çok az değişiklik göze çarpar. Böylece görüntüler canlı ve net kalır. Bu, ortak kullanım alanları ve kamu tesisleri gibi kalabalık alanlarda doğru bilgileri sunmak için idealdir. Güçlü görüntü işleme motoru da otomatik olarak renk tonu, renk yoğunluğu veya parlaklık seviyesi gibi görüntü parametrelerini iyileştirerek ve bulanık çizgiler ile kumlanma etkileri gibi hataları düzelterek en yüksek görüntü kalitesinin elde edilmesini sağlar.

 

 

Esnek kurulum

Uygulamanıza uygun kurulumu seçin

SF1H Serisi, panelin sunduğu renkleri veya kullanım ömrünü etkilemeden dikey veya yatay şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu da TCO'yu azaltır. Ayrıca öne veya arkaya doğru 45 dereceye kadar açıyla eğik kurulum da yapılabilir. Yüksek bir konuma monte edildiğinde, kolay izleme olanağı sağlamak için eğilme açısı ayarlanabilir.

 

 

24 saat sürekli çalışma için verimlilik ve güvenilirlik

Son derece dayanıklı panel malzemeleri ve kaliteli elektronik bileşenler, ürünün 7/24 güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu özelliği ile SF1H Serisi perakende, sağlık, taşımacılık, eğlence sektörleri ve güvenilirliğin şart olduğu diğer uygulamalar için idealdir.

DIGITAL LINK işlevi, basit kuruluma ve sistem maliyetlerinin düşürülmesine olanak tanır

DIGITAL LINK kullanmak, sadece bir LAN kablosu ile uzun bir mesafeden (150 m (492 ft) mesafeye kadar) video, ses dosyası ve kontrol sinyalleri göndermenizi sağlar.*1 Kolay kablolama da kurulum sırasındaki iş yükünü azaltır. Bu, uzaktan kumanda işlevinin yanı sıra yüksek kaliteli görüntü ve seslerin aktarılmasını sağlar.

*1 [Uzun mesafe] modu ile bağlanıldığında, maksimum iletim mesafesi 150 metredir (492 ft). Bu durumda ünite en fazla 1080/60p kalitesinde sinyalleri alabilir. CAT5e (STP) kablosu veya daha üst bir modeli gereklidir.

Klonlama fonksiyonu

Klonlama fonksiyonu birden çok cihaz kurulurken iş gücünden tasarruf etmenizi sağlar

Ana ekranın ayar verilerini diğer ekranlara USB bellek aracılığıyla kolayca kopyalayabilirsiniz. Bu, birden çok cihazın kurulumunda ekran ayarlarını yaparken iş gücünden tasarruf etmenize olanak tanır.

* Ekranların inç boyutu/serisi farklıysa, klonlama fonksiyonu çalışmaz. Sık kullanılan inç boyutlarını/serileri kullanın.

Yük devretme ve yeniden çalıştırma

Yük devretme ve yeniden çalıştırma, önemli durumlar için cihazı korur

SF1H Serisi, çeşitli sinyal giriş terminallerine sahiptir: iki HDMI, DVI-D, DIGITAL LINK ve USB. Ana video ve ses sinyalleri kesintiye uğrarsa sistem hemen alternatif sinyallere geçiş yapar. Bu, kontrol odaları ve izleme merkezleri gibi kritik öneme sahip uygulamalar için idealdir. Ana sinyal geri geldiğinde, orijinal görüntü gösterilir.

Çoklu İzleme & Kontrol Yazılımı

Ücretsiz Çoklu İzleme & Kontrol Yazılımı, cihazlarınızı grup halinde kontrol etmenize olanak tanır

Panasonic tarafından sunulan bu ücretsiz yazılımı, bir LAN ağında 2048 adede kadar cihazı tek bir PC'den izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. İzleme 

fonksiyonunda, gruplar halinde listelenen birden çok cihazın durumu ve ardından her cihazın bireysel durumu ayrı olarak görüntülenebilir. Kontrol fonksiyonunda, AÇMA/KAPATMA, giriş değiştirme ve komut girişi gibi kontrol komutlarının yanı sıra programlama fonksiyonu kullanılabilir.

Erken Uyarı Yazılımı

Önleyici bakım için "Erken Uyarı Yazılım" ile uyumlu

SF1H Serisi, Erken Uyarı Yazılımı'nı destekler (isteğe bağlı: ET-SWA100). PC'ye yüklendikten sonra bu yazılım, bir intranet ağına bağlı cihazların (projektörler veya düz panelli ekranlar) durumunu izler, cihaz hatalarını raporlar ve tahmini anormallikleri tespit ederek erken uyarı verir. İntranet ağındaki ekranların durumu gözlemlenir, sorunlar tahmin edilir, diğer problemlerin yaşanma sıklığı algılanır ve kullanıcıya bildirim gönderilir. 

* Bu yazılımın kullanılması, tüm cihazlarda ve ekipmanlarda hataların önceden tespit edilmesini sağlamaz.

DAHA FAZLA GÖSTER

 • Broşürler
Ürün
Image Data
Operating Instructions
Broşürler

Service and Support
 • SF1H Series [W] Quick Start Guide (Kazakh)
  SF1H Series [W] Quick Start Guide (Kazakh)
  Quick Start Guide: SF1H Series [W] (Kazakh)
  Mon, 21/12/2020 - 04:58
  Download pdf - 1.46 MB
  SF1H Series [W] Quick Start Guide (Latvian)
  SF1H Series [W] Quick Start Guide (Latvian)
  Quick Start Guide: SF1H Series [W] (Latvian)
  Mon, 21/12/2020 - 04:58
  Download pdf - 1.43 MB
  SF1H Series [W] Quick Start Guide (Turkish)
  SF1H Series [W] Quick Start Guide (Turkish)
  Quick Start Guide: SF1H Series [W] (Turkish)
  Mon, 21/12/2020 - 04:56
  Download pdf - 1.45 MB
  SF1H Series [W] Quick Start Guide (Ukrainian)
  SF1H Series [W] Quick Start Guide (Ukrainian)
  Quick Start Guide: SF1H Series [W] (Ukrainian)
  Mon, 21/12/2020 - 04:46
  Download pdf - 1.46 MB

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no other services available.

Specifications

Brightness 700 cd/m2
Contrast Ratio 1300:1
Aspect Ratio 16:9
Response Time 8 ms (GtoG)
Effective Display Area (W x H) 927 x 521 mm (36.5" x 20.5")
Number of Pixels (H x V) 1920 x 1080 pixels
Panel Type LCD IPS Panel/E-LED
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) 178°/178°(CR≧10)
Dynamic Contrast 50000:1
Weight 15.3 kg (33.7 lbs.)
Power Consumption 155W
Power Requirements 110-127/220-240 V AC,50/60 Hz
Operating Environment Temperature : 0℃ to 40℃(32℉ to 104℉)/Humidity: 20-80% (non-condensation)
Power Off Condition Approx.0.3W
Bezel Width T/R/L/B : 6.3 mm (0.25")
Dimensions (W x H x D) 947 x 541 x 72 mm (37.3" x 21.3" x 2.8")
Standby Condition Approx.0.5W
Wall-Hanging Pitch VESA Compliant 400 x 400 mm(15.8" x 15.8")
Screen Size 42-inch (1065 mm)
Dimensions (W x H x D) Excluding Handle Part 947 x 541 x 57 mm (37.3" x 21.3" x 2.3")