Main product image
TH-80BF1 DISCONTINUED
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

80 inç, 350 cd/m2, 43 mm çerçeve kalınlığı

10 noktalı çoklu dokunmatik ekran, kullanım kolaylığı ve daha hızlı çalışma imkanı sağlar

Birden çok platform ve yeni nesil kablosuz teknolojiler için kablosuz işlev desteği, Miracast

HDBaseT(TM) teknolojisini temel alan DIGITAL LINK ve SLOT 2.0 ile Sistem Genişletilebilirliği

Beyaz tahta yazılımına sahip, interaktif, çoklu dokunmatik ekran. Beyaz tahta yazılımının yanı sıra verimli işbirliği ve öğrenim için kablosuz desteğiyle donatılmıştır.

  TH-80BF1 TH-65BF1 TH-50BF1
Ekran Boyutu 80 inç 65 inç 50 inç
Parlaklık 350 cd/m2 350 cd/m2 350 cd/m2
LCD Panel VA Panel / E-LED VA Panel / E-LED VA Panel / E-LED

 

Bağlan. Yarat. Paylaş. İnsanların içindeki cevheri çıkaran bir anahtar teslim ekran.

Metin yazmak ve belgenizin üzerine serbest elle çizim yapmak için araç paletini kullanın. Bunları belleğe kaydedin veya doğrudan ekrandan mail atın. İçinde bulunan uçlu kalemler ve silgi normal bir beyaz tahta gibi çok sayıda metin yazmanıza imkân tanır.

 

Ekran Üzerindeki Menü Çubuğu Sayesinde Kontrol Sizdedir

İçerik veya işlev ararken sonu gelmeyen menüler içinde kaybolmayın -veya sükûnetinizi kaybetmeyin. BF1 Serisinde, her şey kaynak girişlerine, beyaz tahta araçlarına ve en sık kullandığınız diğer kontrollere anında erişim sağlayan ve ekranın altında bulunan akıllı bir menü çubuğunun içindedir. Baskı altındayken bile, bir profesyonel gibi görünürsünüz.

 

Kullanıcı Dostu Menü Çubuğu

Bilgi seçimi, kalem aracı, büyütme aracı ve ses kontrolü gibi sık kullanılan işlevler menü çubuğu içinde bulunabilir. Kesintisiz tam ekran görüntüsü için detaylı bilgilere erişin veya bunları gizleyin.

 

Birden Çok Cihaza Bağlanın ve Kaynakları Hızla Değiştirin

En sık kullandığınız dört kadar girişe isim verebilir ve bunlar arasında hızlı ve kolay değişim yapmak için menü çubuğuna atama yapabilirsiniz. Bir uzaktan kumanda gerektirmeyen sorunsuz operasyon yaratıcı bir sunum hazırlamaya odaklanmanıza izin verir.

Hemen Hemen Tüm Cihazlar için Kablosuz Destek

 

USB İçeriğini Anında Oynatın

Full HD videoları, hareketsiz görüntüleri ve dijital dosyaları USB depolama aygıtlarından oynatmak daha kolay olamazdı.Sadece USB bağlantı noktasına bir flash sürücü takın ve sunumu bir PC bağlantısına gerek olmadan yapmaya başlayın. Memory Viewer uygulaması, görüntülerin* (JPEG, BMP) ve videoların* (WMV, AVI, MOV, MP4, MPG) kullanışlı küçük resim ön izlemelerinden seçilmesini sağlar.

 

Kaydetmesi ve Paylaşması Kolay

*1Çalışmanın 100 kadar sayfasını beyaz tahta üzerinde gösterir ve bunları gömülü belleğe*2 veya USB flash sürücüye JPEG görüntü dosyaları olarak kaydeder. Ayrıca, iç bellekte saklı verileri bir USB aygıtına kopyalayabilir veya sayfalarınızı görüntü dosyaları halinde e-mail üzerinden doğrudan ekrandan gönderebilirsiniz*3. Herkesi işin içine katmak basittir.

*1 Gömülü bellek ayarı AÇIK olmalıdır. Tek dosya verilerinin boyutu büyük olduğunda, kaydedilebilir sayfaların sayfası düşebilir. *2 Gömülü bellek AÇIK/KAPALI dâhildir. KAPALI seçildiğinde, sadece bir beyaz tahta sayfası yaratılabilir. *3 Sadece JPEG formatı halinde gönderilebilir.

Panasonic kablosuz çözüm

Panasonic kablosuz çözüm

  • Hızlı ve sabit kablosuz bağlantı
  • Multi-Canlı Mod‘da 4 veya 16 PC‘yi birbirine bağlar

Global web sitemizden ücretsiz olarak indirin

 

Kolay kablosuz çubuk ET-UW100

  • Bağımsız Kolay Kablosuz Çubuk PC‘nin USB‘sine takılır
  • Kablosuz çalışırken internet erişimi sağlar

Panasonic kablosuz uygulamalar

  • İOS ve Android için özel kablosuz uygulamalar™
  • Bağlantı kurmak için daha az adım
  • Geniş ortam uyumluluğu ve işlevsellik

App Store (iOS) veya Google Play (Android™) üzerinden ücretsiz indirin.

Multi-canlı mod

PC, iOS, Android™ için uygulamalar ve Kolay Kablosuz Çubuk Multi-Canlı Mod özelliğine sahiptir. Bu fonksiyon bölünmüş ekran konfigürasyonunda (4 veya 16 pencere) 16 kadar farklı cihazdan medyanın görüntülenmesini sağlar. Aynı zamanda, tek bir PC‘den sekiz kadar projektöre ya da ekrana içerik iletebilirsiniz.

* Ekranınız için [Simple], [S- DIRECT] ve [M-DIRECT] ayarını kullanırken, Multi-Canlı Mod‘da 10 kadar PC‘ye aynı anda bağlanabilirsiniz.

Basitleştirilmiş Dijital Link bağlantısı

DIGITAL LINK, sıkıştırılmamış ful HD video, ses ve kontrol komutlarını tek bir CAT 5e ya da daha yüksek bir STP kablosu aracılığıyla 100 metreye (328 fit) kadar olan uzaklıklara aktarır. Tüm kaynak aygıtlarınızı bir opsiyonel DİJİTAL LİNK Anahtarlayıcı‘ya (ET-YFB200G)/Dijital Arayüz Kutusuna (ET-YFB100G) bağlayın ve ekranınızı bağlamak için tek bir kablo kullanın. Bu kurulumu basitleştirir ve kablo masraflarından tasarruf etmenizi sağlar.

Not: ET-YFB200G üzerinde Uzun Pasolu Mod desteklenmez.

İkinci Bir Ekran Bağlamak

* İkinci bir ekrana veya projektöre içerikleri yansıtmak için bir VGA kablosu kullanın - sunumunuz sırasında belgelere, görüntülere veya videolara notlar da ekleyebilirsiniz. Bu çift ekran özelliği BF1 serisini daha büyük salonlarda kullanılması ideal bir ürün kılar. Desteklenen girdilere HDMI, DVI, PC, Memory Viewer ve Whiteboard dâhildir.

* Sadece 1080/60p sinyali destekler

 

Net Görüş için Koruyucu Cam ve AG Ekran Yüzeyi

Koruyucu cam darbelere karşı ekstra güvenlik katkısı sunar. Bu güvence konferans salonları, sınıflar ve kamuya açık alanlar gibi trafiği yoğun alanlarda çok değerlidir. Geliştirilmiş bir Yansıma Engelleyici (AG) ekran, parlamayı azaltmak ve çok yönlü görüntü netliğini geliştirmek üzere üst aydınlatmadan gelen yansımış ışığı dağıtır.

 

Tüm teknik özellikler önceden bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir. 

DAHA FAZLA GÖSTER

  • Images
Product
Image Data
General
Business Scene Photos

Service and Support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no other services available.

Specifications

Brightness 350 cd/m2
Contrast Ratio 5000:1
Aspect Ratio 16:9
Effective Display Area (W x H) 1771 x 996 mm (69.7" x 39.2")
Number of Pixels (H x V) 1,920 x 1,080 pixels
Panel Type LCD VA Panel/ E-LED
Weight Approx.81.0 kg (178.6 lbs)
Dimensions (W x H x D) 1868 x 1093 x 104 mm(73.6" x 43.1" x 4.1")
Response Time 4 ms(G to G)
Power Consumption 350W
Power Requirements 110-127V/220-240 V AC,50 Hz/60 Hz
Viewing Angle 176°/176°
Screen Size 80-inch (2032 mm)
Panel Surface Treatment Anti-Glare
Haze 2%