• Uluslararası Ödüller

Uluslararası Ödüller

2019

Panasonic'’in geniş mekanlarda kullanıma uygun takılabilir projeksiyon buluşu kısa süre önce iki RAVE ödülü kazandığı ISE 2019’da takdir gördü

Rave yayınları tarafından ‘ISE’nin en iyileri’ ödülleri gösteride sunulan önemli ürünlerin sahipleriyle buluştu.

Dünyanın’ en küçük 50.000 lümen lazer projektörü olan PT-RQ50, en iyi yeni 4K DLP projektör ödülünü kazandı. Cihaz, geniş mekanlar için tasarlanmış kompakt tek gövdesiyle baş döndürücü görüntü kalitesi sunuyor.

 

Panasonic'’in geniş mekanlarda kullanıma uygun takılabilir projeksiyon buluşu kısa süre önce iki RAVE ödülü kazandığı ISE 2019’da takdir gördü

Rave yayınları tarafından ‘ISE’nin en iyileri’ ödülleri gösteride sunulan önemli ürünlerin sahipleriyle buluştu.

Ayrıca, zumlama ve geçiş yapma özelliğine sahip dünyanın’ ilk sıfır ofset ultra kısa izdüşümlü lensi olan ET-DLE020 ürünümüz ‘ISE’nin en iyi lensi’ ödülünü kazandı. 1-çipli DLP projektörünün kullanıldığı bir gösteride sergilendiği üzere, sınırlı alanlarda özellikle alçak tavanlı mekanlarda bile kısa mesafeden geniş görüntüler oluşturabilmektedir.

 

 

2017

PT-RZ31K prolight+sound uluslararası basın ödüllerinde en iyi Video projeksiyon Cihazı ödülünü kazandı

Bir kez daha, dünyanın dört bir yanından 100'ün üzerinde özel ilgi alanı dergisinin gazetecileri, prestijli mipa/pipa Musikmesse/Prolight + Sound Uluslararası Basın Ödüllerinde 38 farklı kategoride 2016/2017'nin en iyi müzik enstrümanlarını ve ses ekipmanlarını belirlemek ve oylamak üzere bir araya geldi.

 

2017 InAVation Ödülleri Teknoloji Kategorisi Kazananları

2017'de Panasonic'in AF1 LCD ekran serisi, ISE ile birlikte düzenlenen Inavation Ödüllerinde prestijli teknoloji ödülüne layık görüldü. 

LCD ekran, 14 ayrı kategoride 92 farklı ürün arasından katılımcılardan toplamda 35.916 oy alan dijital sinyal kategorisinin en iyisi seçildi.

 

Panasonic projektörler ISE 2017 canlı gösterisinde rAVe Ödülüne layık görüldü

Panasonic’in büyüleyici canlı gösterisi, Avrupa'nın en büyük fuarlarından biri olan ISE'de, rAVe Publications’ın ‘En İyi Canlı Demo’ ödülünü kazandı.

 

 

PT-RQ32K Yılın Canlı Tasarım Ürünü ödülünü kazandı

LIVE DESIGN kısa süre önce Panasonic’in PT-RQ32K 3-Chip DLP™ projektörünü Yılın En İyi Video Projeksiyon Ürünü olarak seçti. Saygın dijital dergi PT-RQ32K'için "30.000 lümenlik muazzam bir lazer fosfor kaynaklı projektör. Ünite, sahneleme amaçlı olarak ideal bir form faktöründe mükemmel kontrast ve siyah değerler sunuyor. Lamba ömrünün mevcut ark çözümlerine oranla önemli ölçüde artıran lazer fosforun kaynak olarak kullanılması prodüktörleri mutlu edecek," dedi.

 

2016

InfoComm 2016 Rental & Staging Yeni Ürün Ödülü Kazananları

Panasonic'in LQ düz panel dijital ekran serisi 2016 InfoComm Rental & Staging sistemleri ödüllerinde en iyi 4K dijital sinyal ödülünü kazandı.

 

 

2016 rAVe Okuyucu Seçimi Ödülleri

rAVe okuyucuları 5. geleneksel rAVe Okuyucu Seçimleri Ödüllerinde oy verdi ve Panasonic'i "En iyi Projektör Üreticisi" seçti.

rAVe Okuyucu Seçimleri Ödülleri Panasonic'e InfoComm 2016'da sunuldu.

PT-RQ13K 2016 Rental & Staging Yeni Ürün Ödülünü kazandı

2016 InfoComm/Rental & Staging Systems Yeni Ürün Ödülleri açıklandı.

NewBay Media'nın Rental & Staging Systems dergisi tarafından yönetilen program geçen yıl InfoComm'da tanıtılan canlı etkinlik ve sahneleme pazarı için üretilen yeni ürünleri tanıtıyor ve üreticilerini ödüllendiriyor.

Panasonic’in PT-RQ13K 3 çipli DLP™ projektörü Rental & Staging Systems Ürün Ödüllerinde "10.000 Lümenin Altında En İyi Video Projeksiyon Ürünü" seçildi.

 

PT-RZ570 ISE 2016'da Gösterinin En İyisi Ödülünü kazandı

NewBay Media, jürinin Integrated System Europe (ISE) Gösterinin En İyisi ödülüne layık görülen yeni ürünleri duyurdu. Panasonic'in lazer ışık kaynaklı bir çipli DLP™ projektörü PT-RZ570, Tech&Learning İngiltere tarafından ISE 2016 Gösterinin En İyisi Ödülüne layık görüldü.

PT-RQ13K / RZ12K / RS11K iF 2016 Tasarım Ödülü'nü kazandı

Panasonic PT-RQ13K/RZ12K/RS11K lazer ışık kaynağı 3 çipli DLP™ projektörleri iF 2016 Tasarım Ödülünü kazandı.

 

PT-RQ13K 2016 DIGI Ödülünü kazandı

Panasonic PT-RQ13K lazer ışık kaynağı 3 çipli DLP™ projektör Dijital Görüntüleme Ekranlarında En İyi Yeni Teknoloji Gelişimi kategorisinde 2016 DIGI Ödülünü kazandı.

 

2015

 

Panasonic rAVE Okuyucu Seçimi Ödüllerinde iki ödül kazandı

rAVe okuyucuları 4. geleneksel rAVe Okuyucu Seçimi Ödüllerinde oy kullandı ve Panasonic'i "En İyi Projektör Üreticisi" ve PT-DZ21K'yi ise "En Sevilen Projektör" seçti.

rAVe Okuyucu Seçimi Ödülleri Panasonic'e InfoComm 2015'te sunuldu.

 

PT-RZ670 InfoComm 2015'te "10.000 Lümenin Altında En İyi Video Projeksiyon Ürünü" seçildi

Geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan en yenilikçi ürünlere verilen 2015 Rental & Staging Systems/InfoComm Ürün Ödülleri Orlando'da açıklandı ve sunuldu.

Panasonic’in PT-RZ670 serisi 1 çipli DLP™ projektörü Rental & Staging Systems Ürün Ödüllerinde "10.000 Lümenin Altında En İyi Video Projeksiyon Ürünü" seçildi.

 

PT-RZ370 InstallAwards 2015'te 'Yıldız Ürün Ödülü' aldı

The Panasonic PT-RZ370 LED/Laser birleştirilmiş 1 çipli DLP™ projektör InstallAwards 2015'te Eğitim kategorisinde "Yıldız Ürün Ödülü" kazandı.

PT-RZ370 İngiltere'de Kinsgton Üniversitesinde gerçekleştirdiği mükemmel kurulum nedeniyle ödüllendirildi.

Panasonic'in projeksiyon eşleme teknolojisi Digital Signage Expo 2015'te "En İyi Tanıtım" ödülünü kazandı

rAVe Yayımları Digital Signage Expo 2015'te Panasonic'in projeksiyon eşleme teknolojisini "En İyi Tanıtım" ödülüne layık gördü.

Dijital görüntüleme ve etkileşimli teknolojilere yönelik gerçekleştirilen dünyanın en büyük ve en uzun süredir devam eden konferansı Digital Signage Expo (DSE) 2015 dünyanın dört bir yanından binlerce sektör uzmanını ağırladı. Panasonic projeksiyon eşleme potansiyelini üç manken kullanarak sundu.

 

Panasonic "En İyi ISE Tanıtımı" kategorisinde ISE 2015'in En İyisi ödülünü kazandı

rAVe Yayımları ISE 2015'in En İyisi Ödüllerini duyurdu ve Panasonic üstün projeksiyon eşleme tanıtımıyla "ISE'nin En İyi Tanıtımı" ödülüne layık görüldü.

Tanıtım Panasonic, Projeksiyon Stüdyosu d3 Technologies ve Tesla Motors işbirliği ile oluşturulmuştu. Vinil kaplı Tesla elektrikli araba, konuklarda arabanın farklı ortamlarda kullanıldığı izlenimini yaratması için video görüntüleriyle kaplandı.

Yenilikçi projeksiyon oluşturmak üzere altı PT-DZ21K2 projektör karmaşık şekilde eşlenen görüntüleri arabanın üzerine yansıttı. ET-D75LE90 ultra kısa mesafeli lens ile donatılan iki PT-DS20K2 projektör kavisli arka plan duvarda görüntüleri bozulmadan yansıtmak üzere kullanıldı.

Yeni PT-DZ21K2 serisi projektörleri ve son teknoloji çözümü sunan Panasonic ISE 2015'te ziyaretçilerin ilgisini çeken yenilikçi bir tanıtım oluşturmakta başarılı oldu.