• TH-47LFX60

    Outdoor LCD display

TH-47LFX60 - Güçlü LED Ekran

Yüksek parlaklık sayesinde canlı ve net bilgiler. Yağmur, toz ve güçlü güneş ışığına maruz kalan dış mekanlar için ideal.

Geniş Görüntüleme Açılı IPS Paneli ve LED Arka Işıklı Yüksek Parlaklıklı 2.000-cd/m2 Model

Parlak aydınlatmalı mekanlarda dahi görüntüler net. Full 2.000 cd/m2 parlaklık doğrudan güneş ışığında mükemmel görüş özelliğini korur. Bu özellik LFX60'ı araca servis şeritlerine kurulum için ideal hale getirir. Parlaklık harici ışıktan etkilenmediği için, menü öğeleri ve fiyatlar gibi bilgiler netliğini ve kolay okunurluğunu korur.

IPS paneli her konumdan okumayı kolaylaştırır.

IPS paneli görüntüleri net gösterir ve görüntü üst, alt, sağ veya sol açılarından görüntülendiğinde dahi renkler değişmez. Bir kamu tesisi gibi geniş bir alanda pek çok kişiye net bilgiler sunar.

Hava Soğutmalı Sistem Toza, Suya ve Doğrudan Güneş Işığına Karşı Güçlü bir Dayanıklılık Sağlar

Basınçlı Hava Soğutma Sistemi Kararmaları ve Çiy Yoğunlaşmasını Önlemeye Yardımcı Olur

Ön cam ve LCD panel arasında bir hava akışı oluşturmak için dış hava kabinin içine getirilir. Bu dahili sıcaklık artışlarını bastırır ve ekran dış mekanlara kurulduğunda kararmaları önler. Yoğunlaşmaya karşı da önlem görevi görür.

Yüksek Dayanıklıklı Ekran Sıcaklık Değişikliklerine Karşı Koyar

-20°C*1 ile 50°C arasında (-4 °F*1 ile 122 °F arasında) çalışma sıcaklığı özelliğiyle, performans soğuk ve sıcak iklimlerde dahi değişmeden kalır.
*1: Dış modda kullanıldığında.

Ters Koşullar Altında Kullanıldığında Dahi Sağlam Çalışma

Alüminyum Kabin ve Tavlı Cam

Alüminyum kabin paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca, tavlı cam darbelere karşı da sağlam bir güç garanti eder.

Toz ve Suya Dayanıklı Performans — Dış Kurulum için İdeal

IP55 ile Eşdeğer Toz ve Suya Karşı Dayanıklılık

IP seviyesinde toz ve suya karşı dayanıklı performans sert koşullarda sağlam dayanıklılık sağlar.

IP nedir?: Bu toz ve su dayanıklılığı derecesini ifade eder. IP, Giriş Koruması uluslararası standardının bir kısaltmasıdır.
IEC60529 uluslararası standardında tanımlanmıştır.

DIGITAL LINK

100 m'ye [328.1 ft] kadar Tek bir LAN Kablosuyla* Video, Ses ve Kontrol Sinyallerinin Aktarımı.

100 m [328.1 ft] mesafeye kadar sıkıştırılmamış HD video, ses ve kontrol sinyallerini aktarmak için yalnızca tek bir LAN kablosu gereklidir. Bu, dış mekandaki bir ekrana bağlı bilgisayar ve diğer cihazların yağmur ve tozdan korumak amacıyla içeriye kurulumuna olanak sağlar. Bilgisayar ve panel arasında yalnızca tek bir kablo gerekli olduğu için, kablo döşeme işi çabuk ve kolaydır.
Aynı anda bir kontrol sinyali de gönderilebildiği için, isteğe bağlı ET-YFB100G Dijital Arayüz Kutusu ile birleştirerek sistem kolayca yükseltilebilir.

*: CAT5e veya daha yüksek bir STP kablosu kullanın.

digital_link
Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.