• Bina İçi Ekranlar

Bina İçi Ekranlar

Panasonic perakende satış mağazaları ve alışveriş merkezlerinden otel resepsiyonları ve havaalanlarına kadar bir dizi sektörde görsel ihtiyaçlara çözümler getiren, oldukça geniş kapsamlı bir profesyonel ekran serisi sunar. Modellerimizin her biri yüksek görüş kalitesi için geniş görüntüleme açıları, alan tasarrufu sağlayan şık tasarımlar ve bulunduğu yerdeki ışık koşullarına uyum sağlayan akıllı ekran seçenekleri sunar.

En üst düzeyde netlik için Full HD özellik

Panasonic Profesyonel Ekranların tümü kusursuz görüntü kalitesi için Full HD özelliğe sahiptir. Ekranlarımız, havaalanı terminalleri gibi hızlı hareket gerektiren halka açık alanlarda hayati önem taşıyan iletişim hedefine dönük bilgilerin net ve açık bir şekilde sunulmasını sağlar. Aynı zamanda uygulamanıza uygun bir alana monte etmenizi sağlayan kolay sistem genişlemesi için geniş bir giriş serisi de sunuyoruz.

Her konumda güzel görünen akıllı ve şık tasarım

Ekran yelpazesi hem çevreye hem de ekonominize yardımcı olmak üzere maliyet tasarrufu sağlayan olağanüstü enerji tasarrufu özellikleri sunmaktadır. Ortam ışığı seviyesini algılayan ve arka plan ışığını buna uygun şekilde kontrol eden ECO modu sayesinde arkaplan güç tüketimi azaltılır. Arkaplan ışıklarımızın gücü, çok parlak alanlarda kullanımı destekleyen parlaklık seviyelerini sunmaya devam etmekle birlikte aynı zamanda enerji verimliliği de sunan akıllı LED'ler tarafından sağlanır. LCD (sıvı kristal ekran) panelleri, ekranlardan maksimum randıman almanıza yardımcı olan yön işaretlerinin kullanımı açısından hayati öneme sahip düzeyde dayanıklılık sağlamak için after imajlara güçlü bir şekilde direnir. 

Şunlar için idealdir:

Bilgilendirme ekranları
Mağaza işaretleri
Kontrol odaları
Toplantı odaları