• TH-47LFV5

    Video Wall LED Display

TH-47LFV5 Süper Dar Kenarlı LED Ekran - Yansıma Engelleyici Model

Multi-Screen Compatibility for Digital Signage - 24 hours/ day, 7days/week operation 7days/week operation

Avantajlar

Bu model ortam ışığının yansımasını bastırır ve metin ve bilgilerin kolay görüntülenebilmesi için parlamayı azaltır

AG katmanı parlamayı azaltmak için güneşten yansıyan ışığı veya aydınlatmayı dağıtır. Bu daha fazla görüş özelliği sağlar.
Gözetleme istasyonlarında ve kamu tesislerinde kullanım için idealdir.

Direkt Yanmalı LED Arka Işığı Kullanılır

Yüksek bir kontrast seviyesi korumak için koyu alanlarda siyah çoğaltma korunur, parlak alanlar ise daha da parlak görüntülenir.

Daha Keskin Görüntüler için Geniş Görüntüleme Açısı

IPS paneli geniş bir görüntüleme açısına sahiptir, bu şekilde görüntü sağ veya sol açılardan görüntülendiğinde renkler değişmez. Bilgiler kamu alanları gibi geniş alanlarda net bir şekilde insanlara sunulur.

Kusursuz Geniş Ekran Düzenleri için Süper Dar Kenar
5,3-mm Kalınlıklı (Kenardan Kenara) Süper Dar Kenar

Süper dar kenar video duvarı kurulumları için yalnızca 5.3 mm genişliğinde bağlantılar sağlar. Geniş ekran yapılandırmalarında dahi, ekran kenarları neredeyse hiç görünmez, böylece güçlü ve doğal görüntüler verir.

Çoklu Ekran Sistemi Geniş Alanlardaki Görüntüleri Dinamik bir Şekilde Gösterir

Çoklu Ekran fonksiyonu orijinal boyutu hem dikey hem de yatay olarak beş kata kadar büyütür. Dikey veya yatay olarak uzatılmış alanları etkin bir biçimde kullanmak için görüntüleri hem dikey hem de yatay yönlerde 2x2, 3x3, 4x4 ve 5x5 gibi aynı yakınlaştırma oranları ile veya farklı oranlarda büyütür. LCD ekran çok yönlülüğü serbest bir biçimde kurulum alanına uygun şekilde bir yakınlaştırma oranı seçilerek daha da geliştirilebilir.

* Görüntüler genişletildiğinde bir miktar bozulma meydana gelir.
* Ortam sıcaklığı kurulum durumu ve konumuna göre değişiklik gösterdiği için uygun bir klima ortamı sağlayın.
* İster tek bir ünite ister çoklu ekranlı bir ünite (maksimum 25 ekran) kullanıyor olun, bir Uzaktan Kumanda Kiti (TY-RM50VW) gerekmektedir.

Yüksek Dayanıklılık Sayesinde 24 Saat Boyunca Sürekli Çalışma

Son derece dayanıklı bir panel ve elektronik bileşenlerin kullanımı 24 saat sürekli çalışma sağlar, kamu alanlarında, gözetleme istasyonlarında kurulum için idealdir. Dahili bir soğutma fanı sıcaklığa bağlı olarak otomatik çalışır (Oto moda ayarlandığında). Bu çoklu ekran kurulumunun kolayca ısıya maruz kalan üst ekranlarında aşırı ısınmayı önler.


 

İsteğe Bağlı Kapak Çerçevesi Takılıyken Dahi İnce

Kapak çerçevesinin üniteye takılması darbelere karşı daha da güçlü koruma sağlar. Çerçeveyi bağlamak için vida delikleri görünür değildir, bu nedenle ekran estetiğini olumsuz etkilemezler.

Sert bir 0,4 mm Metal Kapak Kullanılır

Sert 0,4 mm kapak üniteyi darbelerden korur. Gövde ile kapak arasındaki bağlantılar da sıkı ve boşluksuzdur.
 

Ekran Fonksiyonları

Papatya Dizimi Bağlantı

Sinyaller tek bir DVI girişinden 10 ekrana kadar dağıtılabilir. ID numaraları ekranlara önceden tayin edildiğinde, belirtilen ekran tek bir uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.

Görüntüler Tek bir DVI Girişinden Dağıtılır
10 ekrana kadar
* HDCP en fazla 8 ekran için desteklenebilir.

RS232C ile kontrol edilir
25 ekrana kadar

Uzaktan Kumanda ile Çalıştırma
(tek bir uzaktan kumanda ile kontrol edilir)
25 ekrana kadar
* Yalnızca ön tanımlı ID'lere sahip ekranlar çalıştırılabilir.

Destek Renk Kalibrasyonu

Ön Kalibrasyon

Renkler çoklu ekran kullanımında ekranlar arasındaki renk farklarını en aza indirmek için fabrikadan gönderilmeden önce bir ön kalibrasyondan geçirilir. Bu sayede ekrandan ekrana herhangi bir belirgin fark olmadan tek bir görüntü oluşturulabilir.

Kullanıcı Bellek Fonksiyonu

Kullanıcı renk ayarlı verileri ana ünite belleğine kaydedebilir. Kaydedilen verileri kolaylıkla geri getirerek, ünite sıkıcı kalibrasyon işlemine gerek olmadan yeniden kurulabilir.

* Ancak video duvarı kurulduğunda görsel ayarların gerektiği durumlar da olmaktadır.

Ekran Koruyucu

Ekran koruyucu uzun süre sabit, değişmeyen parlaklığa sahip hareketsiz görüntüler görüntülenirken ardıl görüntü veya görüntü tutulması olasılığını azaltır. Otomatik Kapama ayarı ekran koruyucu çalışması sona erdiğinde de otomatik olarak kapamaya ayarlanabilir.

Açma Geciktirme Fonksiyonu

Video duvarları ve diğer çoklu ünite uygulamalarında, bu fonksiyon sistemdeki her ekran ünitesi için açma süresini hafifçe değiştirir, böylece güç kaynağı üzerindeki yük azalır.

Otomatik Resim Konumlandırma

Resmi konumlandırmak için sadece Oto Ayar tuşuna basın. Bu fonksiyon, bir RGB sinyali girildiğinde yatay ve dikey resim pozisyonlarını, Saat Fazını ve Nokta Saati otomatik olarak düzeltir. Ayar yatay ve dikey resim boyutları için optimal standart değerler sağlar.

* Dijital RGB sinyal girişi, Nokta Saat ve Saat Fazı yapılamadığında.

1:1 Piksel Modu

1:1 Piksel modu, orijinal görüntünün %100'ünü görüntülemek için 1920 × 1080 video içeriğini full-HD panel piksellere eşler. Ölçeklendirme işlemini atlayarak bu mod orijinal, 1:1 piksel biçiminde yüksek tanımlı görüntüler üretebilir.

* Uyumlu sinyal biçimi: 1,125/50i, 60i, 24sF, 24p, 25p, 30p, 50p, 60p, 1,250/50i

digital_link
Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.