• TH-42BT300

  TH-50BT300 – 1080p Full HD
  3D Plazma Monitörler .

  TH-42BT300
 • TH-42BT300

  1080p Full HD
  3D Plasma Monitors

  TH-42BT300

Görüntü fonksiyonları - TH-42BT300

 

Çeşitli Kalem Fonksiyonları

Görüntüler düzenlenirken farklı kalemler kullanılabilir. BT300 Serisi hem 16:9 hem de 4:3 modları için kullanılabilir kalemlere sahiptir. Birden fazla kalem aynı anda görüntülenebilir.

En Boy Kalemi

Görüntü açısını 4:3, 13:9, 14:9, VISTA kalem ve CNSCO kalem ile onaylayın.

Güvenli Alan Kalemi (16:9/4:3)

%1’lik artışlarla %80 ila %100 arasında kullanıcı alanı kalemini seçin. 16:9 modunda aynı zamanda 4:3 alan kalemini katmanlandırabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Orta Kalem (16:9/4:3)

Başka bir kalemle birlikte orta kalem görüntülenebilir. Aynı zamanda alam kalemi ile birlikte görüntülenebilir.

Tarama Izgarası

Kolay yatay ve dikey hizalama için ekranda bir ızgara görüntüler.

*Dikey çizgiler ekran genişliğinin %3’ünde algılanacak şekilde görüntülenir.

 

Gama Ayarları

Yayın monitörü olarak kullanıldığında, standart gamma özellikleri kopyalanabilir.
γ1.0,* γ2.2, γ2.35, γ2.4, arasından γ2.6 seçim yapın.

* Çift Bağlantı HD-SDI Terminal Panosu veya Çift HD-SDI 3D Terminal Panosu ile 2K1K sinyalleri alındığında, Gamma 1.0 seçilemez.

Renk Sıcaklığı Ayarları

9300K, D65, yaklaşık 6.100K, yaklaşık 5.600K, yaklaşık 3.200K (kamerada kullanım için tungsten aydınlatma ile uyumlu) veya 11300K arasından seçin.

Dalga Formu Monitörü

Bu fonksiyon kolay izleme için diğer video cihazlarından gelen girdi sinyallerin parlaklık ve renk seviyeleri için dalga formunu görüntüler.

HV Ekran Gecikmesi

Bu fonksiyon görüntü karartma aralıklarını görüntülemek amacıyla yatay ve dikey konumlandırma için senkronizasyon sinyallerini geciktirir.

Kalibrasyon — Sadece Mavi Modu, Tek Renkli

Monitör ayarı için gerekli Sadece Mavi Modu dahil edilmiştir. Kırmızı ve yeşil sinyallerin kesilmesine olanak tanır ve tek renkli bir görüntü olarak sadece mavi sinyali görüntüler. Bu mod temel olarak renk yoğunluğunu (renk parlaklığı) ve renk fazını ayarlamak için kullanılır. VTR gürültüsünü izleyerek her rengin sinyal seviyesi doğru bir şekilde ayarlanabilir.

R/G/B Kesme

RGB Kapalı modu ikincil renklerin seçilmesine olanak tanıyan RGB Açma/Kapama işleminin bağımsız olarak kontrol edilmesi için kullanılır.

PJLink™*1 — Uzaktan Kumanda İçin Uyumlu Ağ Fonksiyonu

Bu ağ fonksiyonu ekranları uzaktan kumanda ile çalıştırmanıza ve LAN bağlantısı ile durumlarını izlemenize olanak tanır. "PJLink™*1 Sınıf 1" endüstri standardını karşıladığı için, etkili plazma görüntüleme işlemi için mevcut altyapı kullanılabilir.
Aynı zamanda kullanımını daha da kolay hale getiren bir web tarayıcısından kontrol edebilirsiniz.
Ağ fonksiyonu da Panasonic projektörleri ile aynı protokolü kullanılır, dolayısıyla sistemi yükseltmek için başka video cihazları birleştirilebilir.

*1: Birden fazla projektörün çalıştırılması ve yönetimi için birleştirilmiş bir telekomünikasyon protokolü standardı.
• Ağ fonksiyonunu kullanırken, "Ağ Kurulumu" içindeki "Kontrol I/F Seç" öğesini "LAN." olarak ayarladığınızdan emin olun

SLOT 2.0 Uyumluluğu Genişletilebilirliği Artırır

SLOT2.0 fonksiyonu ekran'ın uygulama aralığını büyük ölçüde genişletir. Bu aynı zamanda isteğe bağlı bir HD-SDI veya Çift Bağlantı HD-SDI fonksiyon kartının eklenmesine olanak tanır