Current language: Türkçe
  • PROFESYONEL EKRAN AKSESUARLARI

Profesyonel Ekran Aksesuarları

Panasonic ekran aksesuarları

Kurulumunuzu kolaylaştırın

Dijital arayüz aksesuarlarımızı (anahtarlayıcı veya tek arayüz kutuları) DIGITAL LINK’e uyumlu ekran ile birleştirerek HDMI sinyalleri, sıkıştırılmamış Full HD videoları, sesleri ve kontrol emirlerini tek bir LAN kablosundan 150 m’ye kadar uzun mesafelere aktarabilirsiniz. Bu kolay, (HDBaseT™ teknolojisine dayanan) çok kaliteli dijital aktarma teknolojisi farklı büyüklükteki alanlarda kurulum masraflarını ve karmaşıklığı azaltır.

Aynı şekilde Çoklu Pencere İşlemcimiz video wall’lara, ekranlara ve kenarları birleştiren projeksiyon sistemlerine farklı giriş kaynakları işleyerek çeşitli çoklu ekran düzenleri sunar.

Varlıklarınızı daha iyi kontrol edin

Erken Uyarı Yazılımımız projektörlerin ve ekranların durumunu sürekli kontrol eder. Bir intranete bağlıyken bir anormallik tespit edildiğinde veya tahmin edildiğinde ya da sorun belirtileri meydana geldiğinde bilgilendirir. Bu, arıza süresini en aza indirir ve daha istikrarlı bir çalışma sağlar. 2048 projektöre veya ekrana kadar kontrol edebilmekle beraber sistem SNMP protokolü kullanarak sorunsuz bir şekilde var olan kontrol sisteminize entegre edilebilir.

Alternatif olarak Panasonic, CARES (Uzaktan takip ve İyileştirilmiş Hizmet çözümleriyle Müşteri Güvencesi) aracılığıyla tam donanımlı servis paketi sunmaktadır. Mobil Sanal Ağımız üzerinden bağlı olan bu hizmet iş yerinizdeki projektörler ve ekranlar içindir. Arızasız çalışma süresini maksimize etmeye, masraflı kesintileri minimize etmeye ve profesyonel önceliklerinize odaklanmanıza yardımcı olur. 

CARES hakkında daha fazla bilgiyi buradan alın.

Aksesuar serimizi ve Panasonic ekran yazılımımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca, aksesuar veya yazılımlarla ilgili yardıma ya da tavsiyeye ihtiyacınız olursa müşteri hizmetleri ekibimiz size uzmanlığıyla yerinde destek verecektir.