Current language: Türkçe
  • VIDEO WALL EKRANLAR

Video Duvar Ekranları

Panasonic - video wall ekranlar

Çerçevesiz ekranlarla ilgi çekici ve geniş dijital tabelalar oluşturun

Panasonic’in çerçevesiz, yüksek çözünürlüklü, video wall ekranları çeşitli mekanlarda geniş dijital tabelaların yanı sıra canlı eğlence ve sahne gösterileri için idealdir.

Video Wall ekranları tek bir geniş ekran şeklinde bir arada duran birden fazla ekrandan oluşur. Aktif ekran yüzleri arasındaki kesilmeyi en aza indirmek için son derece ince çerçeveye sahip oldukları için profesyonel ekranlar özel olarak video duvarlarda kullanmak üzere tasarlanmıştır. Video Wall ekranları, tüm Panasonic ürünleri gibi bizim en öncelikli hedeflerimizden biri olan uzun süreli kullanım için üretilmiştir.

Sağlam ve çerçevesiz tasarım

Son derece ince çerçeveli ve yüksek parlaklıkla, sağlam bir tasarımla, olağanüstü görüntü kalitesi ve geniş görüntüleme açılarıyla (doğrudan LED arka aydınlatmalı IPS paneli) üretilen bu seri, tabelalar konusunda olağanüstü bir çözümdür. Ekranlar arası harika renk istikrarı ve inceltilmiş çerçeve tasarımı bunu, geniş video wall ve kontrol odası ekranları için mükemmel bir tercih haline getiriyor. Kusursuz parlaklığa sahip ekranlar kristal berraklığında canlı görüntüler sağlarken aynı zamanda olağanüstü bir enerji tasarrufu sunar. Panasonic Video Wall Ekranları sergiler, gösteri salonları, spor etkinlikleri, kontrol odaları, havaalanları ve tren istasyonları gibi geniş ölçekli izleme ortamları için mükemmel bir ekran çözümü sunuyor.

Yüksek piksel yoğunluğu

Panasonic Video -wall ekranları, özellikle yüksek parlaklık ve geniş görüntüleme açılarına ihtiyaç duyulan bir dizi bilgi ve içeriğin görüntülenmesi için harika bir seçimdir. Bu ekranlar çok sayıda sektörde kullanılabilir ve genellikle kontrol odaları, spor salonları ve stadyumlar ve her türlü büyük ve halka açık salonlarda bulunmaktadır. Ekranlarımızın sahip olduğu yüksek piksel yoğunluğu sayesinde küçük salonlar bile müşterilerin çekimleri hem uzaktan hem de yakından görmek istediği durumlarda Panasonic video duvar ekranların tüm avantajlarından faydalanabilir.