• VIDEO WALL EKRANLAR

Video Wall Ekranlar

Panasonic'in kenarsız, yüksek çözünürlüklü video wall ekranları hem kiralama, hem sahneleme, hem de farklı uygulamalarda geniş dijital görüntüleme için idealdir.

Video wall ekranlar tek bir geniş ekran şeklinde bir arada duran birden fazla ekrandan oluşur. LFV Serisine ait profesyonel ekranlar aktif ekranlar arasındaki her türlü kesintiyi minimuma indirmek için son derece ince bir kenara sahip olduklarından, özel olarak video wall ekran kullanımı için tasarlanmışlardır. Video wall ekranlar, tüm Panasonic ürünleri gibi bizim en öncelikli hedeflerimizden biri olan uzun süreli kullanım için üretilmiştir.

Sağlam tasarımı ve çok ince kenarın çarpıcı görüntü netliğini, yüksek parlaklık ve geniş görüntüleme açılarıyla birleştiren ekranlar, doğrudan LED arka aydınlatmalı IPS paneli, kusursuz renk yelpazesi ve düşük güç tüketimi sayesinde yön göstergeleri için harika bir ekran seçeneği haline gelmiştir.  Daha da inceltilmiş kenar tasarımı onu geniş video wall ekranlar ve kumanda odası ekranları için harika bir seçim haline getirir. Kusursuz parlaklığa sahip ekranlar kristal berraklığında ve canlı görüntüler sağlarken aynı zamanda olağanüstü bir enerji tasarrufu da sunar. Panasonic Video Wall Ekranlar sergi salonları, spor etkinlikleri, kumanda odaları, havaalanları ve tren garları gibi geniş ölçekli görüntüleme ortamları için mükemmel görüntüleme çözümleri sunar.

Yüksek piksel yoğunluğu sayesinde, uzun mesafe veya yakın çekim bilgi ekranları için Panasonic video wall ekran çözümlerini kullanın  

Panasonic Video Wall ekranları, özellikle yüksek parlaklık ve geniş görüntüleme açılarına ihtiyaç duyulan bir dizi bilgi ve içeriğin görüntülenmesi için harika bir seçimdir. Bu ekranlar çok sayıda sektörde kullanılabilir ve genellikle kumanda odaları, spor salonları ve stadyumlar ve her türlü büyük ve halka açık salonlarda bulunmaktadır. Ekranlarımızın sahip olduğu yüksek piksel yoğunluğu sayesinde daha küçük salonlarda ve müşterilerin çekimleri hem uzaktan hem de yakın mesafeden görmek istediği durumlarda Panasonic video wall ekranların tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Şunlar için idealdir:

  • Bilgilendirme ekranları
  • Mağaza işaretleri
  • Kiralama ve gösterim
  • Kontrol odaları
  • Yayın stüdyoları