• PT-AH1000E

    2.800 lm / Full HD / LCD

PT-AH1000E Yüksek Tanımlı Ev Sinema Projektörü

Daha fazla parlaklık ve daha fazla heyecan sunan geniş ekran eğlence

  • Full HD Ev Sinema projektörü
  • 2.800 lümenlik parlaklık ve 50.000:1 kontrast oranı
  • Zengin ve canlı renkler için – Saf Renk Filtresi Pro
  • Karanlık ve aydınlık ekranlara netlik kazandıran – Dinamik İris Pro
  • Spor, oyun ve filmler için ideal modlar dahil olmak üzere – çeşitli görüntüleme durumları için yedi resim modu.
  • Yönetmenler’in sanatsal amaçlarını ifade etmek için kullanılan bir mod olan Hollywood Sinema Mühendisleri 1 ile sürekli yan yana geliştirme

Filmler ve spor karşılaşmalarından video oyunlarına kadar – PT-AH1000E HD Ev Sinema projektörü arkadaşlarınız ve ailenizle dikkat çekici netlikte Tam-HD geniş ekran film izleme keyfi sunuyor.

İster arkadaşlarınızı davet ettiğiniz bir ev partisinde isterseniz ailenizle birlikte gece film izlemek için kullanın, PT-AH1000E sizi ve misafirlerinizi kendisine bağlayacak. Panasonic’in benzersiz, tescilli teknolojileri sayesinde gündüz parlaklığında bile canlı görüntüler elde edilir. Hollywood film yapımcıları ile yakın işbirliği içinde geliştirilen Sinema 1 modunda işlenmiş Hollywood ince ayar teknolojisi ile ayarlanmış filmler sunan hassas renk üretimi.

Yeni tasarlanmış 280W Kırmızı Zengin Lamba ve optik ünite çeşitli ışık koşullarında konforlu görüntü için 2.800 lm parlaklık üretir. Panasonic’in Işık Armonizör 3 teknolojisi oturma odasını bir sinema salonuna dönüştürmek için resim kalitesini otomatik olarak ayarlayarak projektörün çok yönlü kullanılmasına yardımcı olur.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.