• PT-AT6000

    A new level of 3D experience

PT-AT6000E Full HD 3D Ev Sinema Projektörü

Yeni 3D deneyim seviyesi

  • Tam-HD 3D ev sinema projektörü
  • Tam-HD optimize optik sistem
  • 2.400 lümen parlaklık ve 500.000:1 kontrast oranı
  • Saf Renk Filtresi Pro – zengin, canlı renkler için
  • Dinamik İris Pro – karanlık ve aydınlık sahnelerde netlik

3D ev sinema deneyim PT-AT6000E full HD 3D ev sinema projektörü ile – hiç olmadığı kadar iyi. Birçok gelişmiş özellik ve endüstride öncü teknoloji sunan bu 3D projektör ev 3D eğlence sistemleri dünyasında tamamen yeni bir aşamayı temsil ediyor.  Yeni 3D Motion Remaster özelliği ve 3D Görüntüleme Monitörü kusursuz bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

2.400 lümenlik yüksek parlaklık, 500.000:1 kontrast oranı ve Gelişmiş Kırmızı-Zengin lamba – daha parlak görüntüler için projektörün parlaklık verimini artırarak – PT-AT6000E’nin tam anlamıyla mükemmel görüntüler elde etmesini sağlıyor. Gelişmiş tam-HD optimize optik sistem, çarpıcı netlikte ve güzellikte görüntüler için tam-HD optimize merceği kullanarak tam-HD görüntülerde maksimum netliği ve keskinliği garanti eder.

Karanlık ve parlak sahnelere derinlik ve netlik kazandıran Dinamik İris Pro, otantik, film benzeri bir doku sunan Düzgün Ekran teknolojisi ve 2D ve 3D görüntüleme için yedi görüntü modu gibi başka birçok özellik sayesinde PT-AT6000E’nin çeşitli ekran boyutlarında mükemmel 2D/3D tam-HD görüntüleri nasıl sunduğunu anlamak kolay.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.