• PT-EX12KE

    13.000 lm / XGA / LCD

PT-EX12KE

Geniş alan LCD projektör - parlak ve canlı

  • 4.000:1 yüksek kontrast oranı ve XGA çözünürlüğü ile 13.000 lümenlik parlaklık
  • Saf Renk Kontrolü teknolojisi sayesinde üstün renk üretimi
  • Çoklu ekran projeksiyonları için kenar harmanlama ve renk eşleştirme
  • Kolay izleme ve kontrol için ağ fonksiyonu

PT-EX12KE LCD projektör geniş alan görüntülemede yüksek parlaklık, dikkat çekici performans ve nefes kesen görüntüleri garanti etmek için kesin bir güvenilirlik ve sistem genişletilebilirliği sunuyor.

Parlak, canlı, geniş ekran projeksiyonunu garanti etmek için – dört lambalı optik sistemi 13.000 lümenlik bir parlaklık ve 4.000:1 gibi yüksek bir kontrast oranı sunuyor; Saf Renk Kontrolü sarı parlaklığını bağımsız olarak kontrol ederek üstün zenginlikte genel renk ifadesi elde etmek için renk üretimini geliştirir. Kenar harmanlaması ve renk eşleştirmesi kusursuz bir çoklu ekran desteği sunarak. PT-EX12KE projektörü etkinlikler ve sahneleme için ideal bir seçim haline getirir

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.