• PT-EX16KE

    16.000 lm / XGA / LCD

PT-EX16KE

Parlak, canlı geniş ekran görüntüleri

  • XGA çözünürlükte – keskin, canlı, geniş ekranlı projeksiyon için 16.000 lümenlik parlaklık
  • Uzun süreli kullanım için yüksek güvenilirlik
  • Mükemmel sistem genişletilebilirliği
  • Üstün renk üretimi ve zengin genel renk ifadesi için – Saf Renk Kontrolü 
  • Birden fazla ekrana kusursuz bağlantı için – Çoklu Ekran Desteği

PT-EX16KE LCD projektör geniş alanlarda yüksek parlaklık, dikkat çekici performans ve nefes kesici görüntüler sunmak için gerçek güvenilirliği ve sistem genişletilebilirliğini garanti ediyor.

Dört lambalı optik sisteminde yüksek çıktı kullanılıyor, 380W’lık lambalar parlak ve canlı bir geniş ekran projeksiyonu dikkat çekici 16.000 lümenlik parlaklık ve 2.500:1 düzeyinde yüksek kontrast oranı sunuyor. Saf Renk Kontrolü sarı parlaklığını bağımsız olarak kontrol ederek üstün zenginlikte genel renk ifadesi elde etmek için renk üretimini geliştirir. Yatay/dikey mercek değiştirme ve kusursuz Çoklu Ekran Destek Sistemi gibi sistem genişletme fonksiyonları çok farklı uygulamalar için esnek bir kurulum ve işletim imkanı sunar.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.