• PT-RW330E

    3.500 lm / WXGA / 1-chip DLP LED/Laser

PT-RW330E LED/Lazer DLP projektör

Sağlam güvenilirlik. Daha parlak performans. Azalan maliyetler.

  • LED/Lazer DLP projektör
  • WXGA çözünürlüğü ile 3500lm parlaklık
  • 20.000 saate kadar’bakım gerektirmeyen çalışma
  • LED/Laser yapı lamba veya filtre değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır
  • Uzun süreli görüntü kalitesi ve üstün renk üretimi
  • DİJİTAL LINK uyumluluğu video, sesli ve kumanda sinyallerinin tek bir LAN kablosu üzerinden 100 metreye aktarılmasına olanak tanır

SOLID SHINE serisi projektörlerin bir parçası olan PT-RW330 LED/Lazer DLP projektör daha önce ‘geleneksel’ projektörlerle edilemeyen güvenilirlik seviyeleri ve uzun süreli parlaklık sunar.

Bakım gerektirmez
SOLID SHINE Serisi projektörlerdeki yeni LED/lazer birleşik ışık kaynağı lamba veya filtre değiştirme ihtiyacı olmadan yaklaşık 20.000 saat* çalışma sunar. Bu bakım maliyetlerini ve işçiliği dramatik biçimde düşürür.

Yüksek güvenilirlik
Yeni ışık kaynağı için yeni tasarlanmış, etkili soğutma sistemi ve toza dayanıklı yapı ile yüksek derecede sağlam bir sistem elde edilmiş. Uzun süre stabil bir çalışma ve sağlam bir güvenilirlik elde edersiniz.

Esnek kurulum
2x yakınlaştırma merceği, istisnai şekilde geniş mercek değiştirme aralığı ve 360 derecelik kurulum imkanı gibi sistem özellikleri yüksek derecede esnek bir kurulumu destekler. DİJİTAL LİNK uyumluluğu tek bir kablo üzerinden uzun mesafelerde dijital iletim imkanı sunar.

DİJİTAL LİNK nedir?
DİJTAL LİNK HDMI, sıkıştırılmamış HD dijital video, ses ve kumanda sinyallerinin (Ethernet, RS-232C) tek bir CAT5e (STP) kablo üzerinden 100 metre (328 fit) veya daha uzak mesafelere iletilmesine olanak tanır. Bu kablo döşeme ve sistem yükseltme işlemlerini basitleştirerek tavana montaj ve diğer kalıcı kurulumlar için ideal bir çözüm sunar.

*Işık kaynağı değişikliği için kılavuz. Bakım gerektirmeyen süre çevresel koşullar nedeniyle kısalabilir.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.