• I-Board & Panaboard hakkında daha fazlası

Panasonic, I-Board & Panaboard Hakkında

 

Neden Panasonic I-Board?

Toplantı odası veya sınıf için ideal çözüm olan Panasonic enteraktif panelleri ve çok dokunuşlu I-Board’larında odak noktası enteraktifliktir. Ürün gamı, bilgilerin görüntülenmesini, paylaşılmasını, değiştirilmesini ve saklanmasını sağlayan benzersiz şekilde esnek bir teknoloji sunar.

PC ekranı görüntüleri enteraktif beyaz tahta üzerinde görüntülenebilir ve I-Board enteraktif paneli üzerinden PC’nizi de kullanabilir ve bu sayede öğrencilerinize veya iş arkadaşlarınıza sunmak için kusursuz, anlaşılması kolay sunumlar’ hazırlayabilirsiz.

Neden Panasonic Panaboard?

Notlarınızı yazdırmanıza veya doğrudan PC’ye veya USB bellek cihazına PDF/TIFF olarak kaydetmenize olanak tanıyan entegre yazıcılı bir Panaboard veya tahtaya yazılı bilgileri bir PC, SD Bellek Kartı veya Flash belleğe kaydetmek ve ardından bunu bir PC’den iş arkadaşlarınıza tamamen renkli elektronik veri olarak dağıtmak için gelişmiş bir renkli Panaboard arıyorsanız, Panasonic sizin için mükemmel çözümler sunacaktır.

Panasonic I-Board & Panaboard aksesuarları?

Enteraktif tabletlerden kızılötesi kablosuz mikrofonlara ve easirespond oylama sistemine kadar Panasonic geniş bir  I-Board ve Panaboard aksesuar serisi ve teknoloji desteği sunmaktadır. Ürün gamımızı diğerlerinden ayıran şey, endüstri’nin uzmanlarından alınan geri beslemeye ve sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza dayalı olarak geliştirilmesidir.

Sonuç sunumları hiç olmadığı kadar daha dikkat çekici ve etkileşimli hale getiren bir sunum aksesuarları ürün gamıdır.