RGB LED Projeksiyon Teknolojisi nedir?

Üstün Renk ve Güvenilirlik

Panasonic’in RGB LED ışık motoru bir sarf lambası yerine farklı inorganik LED ışık kaynakları kullanır. RGP LED saf beyaz üretimi için benzer teknolojilere kıyasla daha derin, zengin renkler üretir ve daha az renk bozulması sağlar.

Yüksek derece güvenilir ışık motoru aynı zamanda 20.000 saatlik* bakım gerektirmeyen projeksiyon destekler. Ayarla-ve-unut çalıştırma, görüntü gösteriminin kesilmemesi gerektiği durumlarda güvence eklerken daha düşük TCO anlamına gelir.

RGB LED, 360° ön veya yan gövde rotasyonunu destekler ve küçük toplantı odaları, görüşme alanları ve sınırlı alana sahip diğer bölgeler gibi çeşitli parlaklığa uygun uygulamalara uygundur.

RGB LED Işık Motoru Hakkında Önemli Bilgiler

  • Derin doygunluk ve geniş renk boşluğu üretimi
  • Derin renk üretimi
  • LED anahtarlama yüksek güvenilirlik ve resim kalitesi için renk çarkına olan ihtiyacı ortadan kaldırır
  • Hermetik sızdırmaz DMD bloğu toz girişine engel olur
  • Bir sonraki yenileme döngüsüne kadar yüksek parlaklık ve renk hatırlama

Canlı Renkler Üreten Ayrı LED’ler

Ayrı LED’ler bağımsız şekilde kırmızı, yeşil ve mavi ışık üretir ve doğal renk elde etmek için yeni nesil DLP™ teknolojisiyle çalışır.

Sessiz, Uzun Süren Güvenilirlik İçin Çarksız Tasarım

Rahat, dikkat dağıtıcı olmadan izleme sağlamak için duyulabilir seviyenin altına indirilmiş çalışma gürültüsü izleyicilerinizin konsantre olmasına yardım eder.

Ayrıca, zaman içerisinde aşınacak daha az hareket eden parça ile kullanıcılar önemli derecede daha az bakım yaptıracak ve ışık motorunun olağanüstü güvenilirliği sayesinde daha az acil durum yaşayacak.

Gökkuşağı Etkisini Ortadan Kaldırın

Yüksek hızlı LED anahtarlama her rengi mekanik olarak elde etmesi imkansız bir frekansta göstermek için renk ve fosfor çarkı filtrelemeyi değiştiriyor. Çarksız tasarım sunucu, izleyici ve kullanıcıya avantajlar sağlıyor. Hızlı anahtarlama, renk çarkı temelli DMD projeksiyon sistemlerine hassas izleyiciler tarafından bazen gözlemlenen gökkuşağı etkisini azaltır.

Toz Geçirmez Hermetik DMD Blok Sızdırmazlık Yapısı

Çarksız tasarım basitleştirilmiş iç mimari sağlayarak geliştirilmiş hermetik DMD blok izolasyonun partikül girişine engel olmasına ve yıllara dayanan ticari kullanımdan sonra resim kalitesini sürdürmesine neden olur. Etkili soğutma ve optimize edilmiş hava akış yoluyla desteklenen RGB LED projektörler hava filtresine ihtiyaç duymaz ve 20.000 saatlik* bakım gerektirmeyen projeksiyona katkıda bulunur.

Yüksek güvenilirlik ve parlaklık hatırlama bir sonraki yenileme döngüsüne kadar önemli tasarruf sağlar.

* Yaklaşık 20.000 saatte Panasonic, satın alma noktasında temizlik veya kontrol önerir. Işık kaynağı ömrü, çevresel koşullara göre azalabilir. Işık kaynağı haricindeki parçaların daha kısa bir süre içinde değiştirilmesi gerekebilir. 20.000 saatte, parlaklık orijinal seviyenin yaklaşık %50’sine düşecektir (IEC62087: 30 °C (86 °F), deniz seviyesinden 1.400 m yukarısı ve 0,15 mg/m3’lük partikül madde koşullarında 2008 Yayın içeriği, Normal Mod, Dinamik Mod).

PT-LRZ35 serisi hakkında daha fazla bilgi alın

Ortak çalışma ortamlarında yoğun kullanım ve uzun süreli parlaklık için tasarlanan 3.500 lümenlik kompakt RGB LED projektör